well show me the way to the next whiskey bar

Temat: Jakiego typu macie płytę grzejną (kuchenkę) w kuchni?
Zdecydowaliśmy się już na płytę elektryczną taką lub inną. Gazu nie ciągniemy do kuchni. W sumie żona będzie gotować. Przekonano ją, że płyta elektryczna powoduje mniej osadów w kuchni na szafkach i okapie. Nie do końca rozumiem z czego to się bierze. Zgadzam się z przedmówcą, że najlepiej to gotować na ogniu. Co do ognia, to będziemy mieli kominek. Może chociaż ziemniaki będzie można tam upiec :) Co do szybkowarów, to nie mam zdania. Porozmawiam z żoną. Podobno są płyty - pół indukcyjne, a pół ceramiczne. Nie wiem po co.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=106096Temat: Kuchnie Grabowscy Kraków???
kuchni i tam gdzie jest dużo szuflad). Potem miały być wpuszczane (takie małe), ale ani stolarz ani ja nie znaleźliśmy dokładnie takich jak chciałam (a w jednym sklepie gdzie je widziałam nie chcieli mi powiedzieć skąd oni je biorą, a kuchnia nich była zacznie droższa więc zrezygnowałam). Ostatecznie mam raczej normalne uchwyty (takie prostokątne, kanciaste). Sprzęt AGD czekał już w mieszkaniu zanim przywieźli meble więc wycięli mi otwory od razu (oni wycinają je zawsze w mieszkaniu klienta). „Założyli” lodówkę (mam zabudowaną), okap, zmywarkę, piekarnik i zlewozmywak. Tylko płyta indukcyjna czeka na założenie przez...
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=107437


Temat: Wniosek o warunki prądu
czasowych do rozliczenia-jedna My mamy prąd z Vattenfalla i wniosek sobie wydrukowałm z ich strony internetowej i tam jest opis też do tego jak wypisać :wink: .
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=141804